Kako lahko firma povrne delavki stroške za uporabo njenega (osebnega) mobitela v službene namene? Ali mora biti za povračilo stroškov le službeni?
lara - 01.11.2007 - 17:38
Ja, lahko povrnete stroške službenih klicev tako, da vam prinese izpis z mobitela in označi službene klice.
mojca - 02.11.2007 - 08:46
Spomladi je bilo na seminarju zveze računovodij rečeno, da se povračilo stroškov fizični osebi za uporabo zasebnega mobitela, smatra kot povračilo za opravljeno storitev in je obdavčeno.
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
lara - 01.11.2007 - 17:38
Ja, lahko povrnete stroške službenih klicev tako, da vam prinese izpis z mobitela in označi službene klice.
mojca - 02.11.2007 - 08:46
Spomladi je bilo na seminarju zveze računovodij rečeno, da se povračilo stroškov fizični osebi za uporabo zasebnega mobitela, smatra kot povračilo za opravljeno storitev in je obdavčeno.