Ali mora direktor posebno potdit (sklep) , da se plače po zakonu (2,5% avgusta) povišajo ?
TITA - 09.11.2007 - 23:33
NE ! LP-TITA
pica - 10.11.2007 - 12:59
Saj se oktobra niso povečale plače delavcev, pač pa izhodišče in osnovne, razen če so delavci pri vas imeli manj od izhodiščnih in osnovnih, patem pa direktno po zakonu, ni potrebno sklep direktorja.
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
TITA - 09.11.2007 - 23:33
NE ! LP-TITA
pica - 10.11.2007 - 12:59
Saj se oktobra niso povečale plače delavcev, pač pa izhodišče in osnovne, razen če so delavci pri vas imeli manj od izhodiščnih in osnovnih, patem pa direktno po zakonu, ni potrebno sklep direktorja.