Firma je za delvca odkupila 1,5 leta delovne dobe. Ali je strošek davčno priznan in na kateri konto bi ga poknjižili?
pica - 14.01.2008 - 15:58
Če mu ne boste dali odpravnine ob upokojitve oziroma le razliko, se odkup lahko smatra kot plačilo odpravnine. Pazite le na zgornjo mejo zaradi plačila dohodnine in prispevkov.
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
pica - 14.01.2008 - 15:58
Če mu ne boste dali odpravnine ob upokojitve oziroma le razliko, se odkup lahko smatra kot plačilo odpravnine. Pazite le na zgornjo mejo zaradi plačila dohodnine in prispevkov.