V jesenskih poplavah se nam je uničilo osnovno sredstvo. Nabavljeno leta 2006. Kako je z odpisom in kako se ravna pri DDV. Hvala za vsak namig.
kk - 24.01.2008 - 10:29
kolikor vem je davčna izdala neko mnenje o jesenski poplavi. malo pobrskajte
afna - 25.01.2008 - 08:02
hvala, sem pregledala, vendar tam pišejo samo o naših donacijah. Mene pa zanima, ali moram poračunati vstopni ddv od nabave in ali je odpis v celoti davčno priznan.
Hvala
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
kk - 24.01.2008 - 10:29
kolikor vem je davčna izdala neko mnenje o jesenski poplavi. malo pobrskajte
afna - 25.01.2008 - 08:02
hvala, sem pregledala, vendar tam pišejo samo o naših donacijah. Mene pa zanima, ali moram poračunati vstopni ddv od nabave in ali je odpis v celoti davčno priznan.
Hvala