Ali ima kdo težave z vnosom plače zaposlenega invalida pri s.p. v prilogi 9?
rrc - 11.03.2008 - 15:07
A to sprašujete za vnos v program Silvester Fineus?
Včasih se pojavi težava, da tipka Tab ne preskoči v naslednje polje, ampak v naslednjo vrstico. V tem primeru se samo z miško postavite v ustrezno kolono in vpišite znesek.
Na samem znesku plače drugače ni kontrol. Znesek 50% ali pa 70% se pa izračuna glede na to, katero vrsto olajšave ste izbrali v koloni 4 (vedno samo en - tisti, ki ustreza vrsti olajšave).
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
rrc - 11.03.2008 - 15:07
A to sprašujete za vnos v program Silvester Fineus?
Včasih se pojavi težava, da tipka Tab ne preskoči v naslednje polje, ampak v naslednjo vrstico. V tem primeru se samo z miško postavite v ustrezno kolono in vpišite znesek.
Na samem znesku plače drugače ni kontrol. Znesek 50% ali pa 70% se pa izračuna glede na to, katero vrsto olajšave ste izbrali v koloni 4 (vedno samo en - tisti, ki ustreza vrsti olajšave).