Plačilo prispevkov se plačuje 5 dni po izplačilu plač. Torej sta vedno za vsak mesec najmanj dva I REK obrazca za vsakega delavca.
Mojca - 15.07.2008 - 13:09
Pravilno se plačuje davčni odtegljaj in prispevke isti dan kot neto izplačilo. V šestih dneh po plačilu plače se lahko plačuje le davek na izplačane plače. Kako pa, da vedno plačujete prispevke kasneje?
ik - 15.07.2008 - 14:50
pred leti je res bilo tako, sedaj pa bi se naj prispevki nakazali isti dan kot neto plača
- 16.07.2008 - 08:00
in to že kar nekaj časa
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Mojca - 15.07.2008 - 13:09
Pravilno se plačuje davčni odtegljaj in prispevke isti dan kot neto izplačilo. V šestih dneh po plačilu plače se lahko plačuje le davek na izplačane plače. Kako pa, da vedno plačujete prispevke kasneje?
ik - 15.07.2008 - 14:50
pred leti je res bilo tako, sedaj pa bi se naj prispevki nakazali isti dan kot neto plača
- 16.07.2008 - 08:00
in to že kar nekaj časa