imamo davč. inšpekc. in smo uogotovili,da na koncu 2007 nismo naredili popravka odb. deleža. Kaj zdaj?
- 18.11.2008 - 07:14
kako popraviti se morate dogovoriti z inšpektorjem. Upam, da nimate nabav osnovnih sredstev, ker je treba popraviti tudi tam - vsako leto je v IKSu napisano kako se to naredi, nič težkega smo problem, ker se potem spremeni tudi davčna osnova za DDPO - lepo se pomenite z inšpektorjem
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
- 18.11.2008 - 07:14
kako popraviti se morate dogovoriti z inšpektorjem. Upam, da nimate nabav osnovnih sredstev, ker je treba popraviti tudi tam - vsako leto je v IKSu napisano kako se to naredi, nič težkega smo problem, ker se potem spremeni tudi davčna osnova za DDPO - lepo se pomenite z inšpektorjem