Zaposlenemu obračunamo pri plači uporabo osebenga avta kot boniteto, ali so prispevki davčno priznani.
Hvala za pojasnilo in lep pozdrav.
lara - 06.12.2008 - 21:34
Prispevki od bonitet so davčno priznani.
Matjaž K - 07.12.2008 - 07:40
Se strinjam (prispevki v breme delodajalca, ki se obračunajo na boniteto so (dodatni) strošek dela; davčno priznavanje stroškov dela ureja 35. čl. ZDDPO-2, kjer je izrecno napisano, da so stroški bonitet priznan odhodek).
lp
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
lara - 06.12.2008 - 21:34
Prispevki od bonitet so davčno priznani.
Matjaž K - 07.12.2008 - 07:40
Se strinjam (prispevki v breme delodajalca, ki se obračunajo na boniteto so (dodatni) strošek dela; davčno priznavanje stroškov dela ureja 35. čl. ZDDPO-2, kjer je izrecno napisano, da so stroški bonitet priznan odhodek).
lp