Ali mi lahko kdo pove, na katerem kontu oblikujete rezervacije za neizkoriščen dopust? Hvala
lp
sila - 16.12.2008 - 08:47
Ali ga boste ovrednotili?
tina - 16.12.2008 - 09:46
Kakšne rezervacije in za kakšen dopust - prvič slišim
lara - 16.12.2008 - 21:21
Jaz se bolj nagim vkalkuliranim stroškom, kot rezervacijam. Rezervacije boste porabljali določeno obdobje (eno ali več let), vkalkulirane stroške boste prenesli, že do 30.6.2009. To je moje osebno mnenje, za neizkoriščen dopust. lp
Pepelka - 17.12.2008 - 17:08
Se strinjam z Laro. V dobro 29-vračunani stroški za neizkoriščen dopust. A težijo revizorji?
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
sila - 16.12.2008 - 08:47
Ali ga boste ovrednotili?
tina - 16.12.2008 - 09:46
Kakšne rezervacije in za kakšen dopust - prvič slišim
lara - 16.12.2008 - 21:21
Jaz se bolj nagim vkalkuliranim stroškom, kot rezervacijam. Rezervacije boste porabljali določeno obdobje (eno ali več let), vkalkulirane stroške boste prenesli, že do 30.6.2009. To je moje osebno mnenje, za neizkoriščen dopust. lp
Pepelka - 17.12.2008 - 17:08
Se strinjam z Laro. V dobro 29-vračunani stroški za neizkoriščen dopust. A težijo revizorji?