Ali je kje zapisano, da je ob oddaji obrazca za DDV obvezno priložiti račun za osnov.sredstvo?
tea - 19.02.2009 - 10:46
Pri nas le , če kontrolorka zahteva. Smo nosili in pravi, da ni potrebno.
DDv - 19.02.2009 - 11:53
Meni pa je danes zelo osorno povedala, da zato so priloge k obrazcu, da se pošlje elektronsko, zato sem bila po pravici povedano kar zmedena, saj sem mislila, da sem spregledala kje v zakonu, da je to obvezno
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
tea - 19.02.2009 - 10:46
Pri nas le , če kontrolorka zahteva. Smo nosili in pravi, da ni potrebno.
DDv - 19.02.2009 - 11:53
Meni pa je danes zelo osorno povedala, da zato so priloge k obrazcu, da se pošlje elektronsko, zato sem bila po pravici povedano kar zmedena, saj sem mislila, da sem spregledala kje v zakonu, da je to obvezno