Dobila sem sklep za izvršbo, vendar moram pravilno navesti izvršitelja. Ali sem to lahko jaz?
mum - 20.02.2009 - 08:01
Ne,ne, navedete samo ime sodnega izvršitelja, ki so objavljeni na strani ministrstva. Dobro je, če ga prej le pokličete, da bi ga radi vnesli v e-izvršbo-
- 20.02.2009 - 10:17
Halo? Ste morebiti izvršiteljicva? Ker ste, očitno, predlagali rubež premičnin morate obligatorno navesti izvršitelja iz seznama.
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
mum - 20.02.2009 - 08:01
Ne,ne, navedete samo ime sodnega izvršitelja, ki so objavljeni na strani ministrstva.
Dobro je, če ga prej le pokličete, da bi ga radi vnesli v e-izvršbo-
- 20.02.2009 - 10:17
Halo? Ste morebiti izvršiteljicva? Ker ste, očitno, predlagali rubež premičnin morate obligatorno navesti izvršitelja iz seznama.