V juliju je bilo nabavljeno osnovno sredstvo z DDV, ki smo ga odbijali, v avgusto pa prodano v EU brez ddv. Menim, da ni popravka DDV. Imam prav?
FRANJA - 17.08.2009 - 01:57
Ne,ni popravka. Zakaj pa imate to na OS? Zame je to nakup in prodaja blaga ..,kjer je izkazana tudi določena marža pri prodaji.Brez profita verjetno ne prodajate? Lp
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
FRANJA - 17.08.2009 - 01:57
Ne,ni popravka.
Zakaj pa imate to na OS? Zame je to nakup in prodaja blaga ..,kjer je izkazana tudi določena marža pri prodaji.Brez profita verjetno ne prodajate?
Lp