Kaj nerezidentu obračunamo 25 % dohodnine pri regresu?
hvala
TAR - 17.09.2009 - 11:57
Načeloma da, toda jaz sem obračunala raje 27%, saj dobimo tudi božičnico, občasno stimulacijo poleg redne plače. In tako se je zgodilo, da so delavci morali konec leta množično doplačevati dohodnino in je bilo hudo.
TAR - 17.09.2009 - 11:58
Joj šele sedaj sem podrobneje prebrala, da sprašujete za nerezidente. To kar sem napisala sem menila za rezidente. Se opravičavam
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
TAR - 17.09.2009 - 11:57
Načeloma da, toda jaz sem obračunala raje 27%, saj dobimo
tudi božičnico, občasno stimulacijo poleg redne plače.
In tako se je zgodilo, da so delavci morali konec leta
množično doplačevati dohodnino in je bilo hudo.
TAR - 17.09.2009 - 11:58
Joj šele sedaj sem podrobneje prebrala, da sprašujete za nerezidente.
To kar sem napisala sem menila za rezidente. Se opravičavam