10.10. je treba oddat rekapitulacijsko poročilo. Ali je to za obdobje 01.07.2009 do 30.09.2009?
SONJA - 08.10.2009 - 13:27
3.kvartal od 01.07.09.-.30.09.09 oddati pa ga je potrebno do 10.11.2009.
mimica - 08.10.2009 - 23:46
Rekapitulacijsko poročilo mora davčni zavezanec, identificiran za namene DDV, predložiti davčnemu organu do 10. dne drugega meseca, ki sledi koledarskemu trimesečju.
lp, mimica
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
SONJA - 08.10.2009 - 13:27
3.kvartal od 01.07.09.-.30.09.09 oddati pa ga je potrebno do 10.11.2009.
mimica - 08.10.2009 - 23:46
Rekapitulacijsko poročilo mora davčni zavezanec, identificiran za namene DDV, predložiti davčnemu organu do 10. dne drugega meseca, ki sledi koledarskemu trimesečju.
lp, mimica