Ste jo že dobili?? Če ne , javite..vam jo lahko pošljem---
tom - 03.11.2009 - 12:43
Nisem je še dobil,prosim vas,da mi jo pošljete,pa morda še kakšne zakonske podlage,kaj si smejo izplačevati da ni obdavčeno ter kaj in koliko se obdavčuje,bonitete..
najlepša hvala
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
suzi - 03.11.2009 - 12:09
Ste jo že dobili?? Če ne , javite..vam jo lahko pošljem---
tom - 03.11.2009 - 12:43
Nisem je še dobil,prosim vas,da mi jo pošljete,pa morda še kakšne zakonske podlage,kaj si smejo izplačevati da ni obdavčeno ter kaj in koliko se obdavčuje,bonitete..
najlepša hvala