Prosim za pomoč. Zapiram "popoldnaski s.p.". Kaj vse moram storiti oziroma kje najdem napotke. Hvala in lep pozdrav! Hermina
SIBILA - 22.12.2009 - 11:34
Stopite na prvo e vem točko oz.na Ajpes ter se odjavite z osebnim dokumentom,bilance ter poročilo za Ajpes pa v roku enega meseca od datuma izbrisa,če pa zaprete na dan 31.12.2009 pa je rok za bilance 31.03.2009.
lp.
Prva Brina - 22.12.2009 - 11:43
Preden stopite na vem točko se dobro pozanimajte o davčnih posledicah zapiranja s.p. Z 31.12.2009verjetno ne boste mogli več odjaviti, saj Ajpes predpisuje 15 dnevni rok, poleg tega ZGD predpisuje obveščanje poslovnih partnerjev o nameri zapiranja s.p. 3 mesece prej. LP
Daja - 22.12.2009 - 17:06
Mene pa zanima ali je potrebno razen spremembe M 1 obrazca iz 007 ( popoldanec) na 005 ( redna dejavnost) zavarovalne osnove z 01.01.2010 kaj spremeniti?
vprašaj - 22.12.2009 - 17:44
Dnevni režim - bo treba bolj zgodaj vstajati. (Šala, da ne bo zamere!)
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
SIBILA - 22.12.2009 - 11:34
Stopite na prvo e vem točko oz.na Ajpes ter se odjavite z osebnim dokumentom,bilance ter poročilo za Ajpes pa v roku enega meseca od datuma izbrisa,če pa zaprete na dan 31.12.2009 pa je rok za bilance 31.03.2009.
lp.
Prva Brina - 22.12.2009 - 11:43
Preden stopite na vem točko se dobro pozanimajte o davčnih posledicah zapiranja s.p. Z 31.12.2009verjetno ne boste mogli več odjaviti, saj Ajpes predpisuje 15 dnevni rok, poleg tega ZGD predpisuje obveščanje poslovnih partnerjev o nameri zapiranja s.p. 3 mesece prej.
LP
Daja - 22.12.2009 - 17:06
Mene pa zanima ali je potrebno razen spremembe M 1 obrazca iz 007 ( popoldanec) na 005 ( redna dejavnost) zavarovalne osnove z 01.01.2010 kaj spremeniti?
vprašaj - 22.12.2009 - 17:44
Dnevni režim - bo treba bolj zgodaj vstajati. (Šala, da ne bo zamere!)