Kdo mi lahko pove, kolikšen je rok vračila ddv-ja, če smo ga oddali 29.01.2010 za mesec december 2009.
lp
MARTIN KRPAN - 26.02.2010 - 14:46
Če ste za mesec december izkazovali presežek in ga oddali (obrazec DDV-O) 29.01.2010, potem prištejete še 60 dni ... (ali 30 dni, če ste imeli "status" izvoznika ...).
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
MARTIN KRPAN - 26.02.2010 - 14:46
Če ste za mesec december izkazovali presežek in ga oddali (obrazec DDV-O) 29.01.2010, potem prištejete še 60 dni ... (ali 30 dni, če ste imeli "status" izvoznika ...).