Društvo je po pogodbi dolžno lastniku zemljišča - fizični osebi izplačati odškodnino za uporabo smučišča. Kako mu to lahko izplačamo? Moramo obračunati dohodnino?
MR - 11.04.2013 - 12:19
Če van je uporabo dopusti, NI odškodnina!! PO vsej verjetnosti gre za najem.
tatja - 12.04.2013 - 07:58
Tu gre za manjše vaško smučišče. Ne gre za najem zemljišča, mi - društvo imamo vpisano služnost na zemljišču, za poškodovanje travnate ruše in njive v zimskem času zaradi teptanja smo dolžni izplačati odškodnino, pa ne vemo kako to lahko naredimo.
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
MR - 11.04.2013 - 12:19
Če van je uporabo dopusti, NI odškodnina!! PO vsej verjetnosti gre za najem.
tatja - 12.04.2013 - 07:58
Tu gre za manjše vaško smučišče. Ne gre za najem zemljišča, mi - društvo imamo vpisano služnost na zemljišču, za poškodovanje travnate ruše in njive v zimskem času zaradi teptanja smo dolžni izplačati odškodnino, pa ne vemo kako to lahko naredimo.