Smo novo ustanovljeno podjetje (d.o.o.) in me zanima ali mora podjetje obvezno imeti tudi žig, oz. ali žig ni več potreben? Hvala.
S-orhidejca - 15.01.2014 - 11:05
Ni nujno
ManjaB - 15.01.2014 - 11:11
Odvisno od tega kaj imate zapisano v vaših poslovnih aktih. Če imate določeno, da se na vseh dokumentih uporablja ŽIG, ga morate imeti. Res, da ga računovodski standardi ne predpisujejo, vendar pa ŽIG na dokumenti saj vizuelno daje občutek resnosti dokumenta - moje mnenje.
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
S-orhidejca - 15.01.2014 - 11:05
Ni nujno
ManjaB - 15.01.2014 - 11:11
Odvisno od tega kaj imate zapisano v vaših poslovnih aktih. Če imate določeno, da se na vseh dokumentih uporablja ŽIG, ga morate imeti. Res, da ga računovodski standardi ne predpisujejo, vendar pa ŽIG na dokumenti saj vizuelno daje občutek resnosti dokumenta - moje mnenje.