Ali lahko oddajate na e davke? Manjka mi okenček "dovoli " na desni strani obvestila- namestitev nove različice. Hvala za pomoč.
FRANJA - 28.10.2014 - 22:44
Ko sem prišla na zavezanca,se mi je na vrhu,nad e-davki prikazalo modro okno (čez cel ekran- v velikosti kot :naslov komentatorja),kjer piše-to spletno mesto zahteva namestitev tega dodatka....itd-kliknite,potem vas pa vpraša ,če namestim, kliknite, pa se je namestilo, obvestilo (Komponenta Activex za digitalno....itd) pa je izginilo.
Verjetno sem malo nerodno napisala,upam da me boste zastopili.
Lp
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
FRANJA - 28.10.2014 - 22:44
Ko sem prišla na zavezanca,se mi je na vrhu,nad e-davki prikazalo modro okno (čez cel ekran- v velikosti kot :naslov komentatorja),kjer piše-to spletno mesto zahteva namestitev tega dodatka....itd-kliknite,potem vas pa vpraša ,če namestim, kliknite, pa se je namestilo, obvestilo (Komponenta Activex za digitalno....itd) pa je izginilo.
Verjetno sem malo nerodno napisala,upam da me boste zastopili.
Lp