Delavec bo daroval kri v Avstriji. Ali lahko enako uveljavljamo pravico refundiranja nadomestila plače, kot če bi to naredil v SLoveniji?
hvala
Sabina V - 30.10.2014 - 13:16
Poličite na ZZZS. Ne verjamem da imajo na enak način. Ker kolikor jaz vem v nekaterih državah je to plačljivo, torej darovalec dobi denar zato da daruje, in potem bi bilo nenavadno da dobi ta den plačan še s strain ZZZS. Torej bi dobil 2X plačano
00 - 30.10.2014 - 17:29
Le zakaj bi Fakin plačal kri, če jo je dobil njegov jodlarski kolega???
In zakaj bi mu vi dali dopust?
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Sabina V - 30.10.2014 - 13:16
Poličite na ZZZS. Ne verjamem da imajo na enak način. Ker kolikor jaz vem v nekaterih državah je to plačljivo, torej darovalec dobi denar zato da daruje, in potem bi bilo nenavadno da dobi ta den plačan še s strain ZZZS. Torej bi dobil 2X plačano
00 - 30.10.2014 - 17:29
Le zakaj bi Fakin plačal kri, če jo je dobil njegov jodlarski kolega???
In zakaj bi mu vi dali dopust?