prejeli smo račun za zakup licence za 12 mesecev za Adobe Creative.
Ali bi bilo pravilno knjiženje na kto 413- najemnine ?
Hvala in Lp ?
IO - 06.04.2018 - 07:21
To ni najemnina. Gre za pravico uporabe za določeno obdobje. Če je temu tako potem so to pač stroški licenčnin. Lahko jih preko AČR prenašate v troške obdobja. Vprašanje pa je kakšna je točno vsebina licenčne pogodbe. Če boste lahko programsko rešitev uporabljali tudi kasneje pa to že lahko pomeni da gre za NOS.
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
IO - 06.04.2018 - 07:21
To ni najemnina. Gre za pravico uporabe za določeno obdobje. Če je temu tako potem so to pač stroški licenčnin. Lahko jih preko AČR prenašate v troške obdobja. Vprašanje pa je kakšna je točno vsebina licenčne pogodbe. Če boste lahko programsko rešitev uporabljali tudi kasneje pa to že lahko pomeni da gre za NOS.