pozdrav, za FO smo v decembru 2017 obračunali najemnino, plačali davek, najemnine še naismo nakazali. Smo pa pozabili oddati rek2. ali je to hudo narobe? Hvala
tara - 29.08.2018 - 09:26
oddajte REK - dodajte prilogo z obrazložitvijo, da ste pozabili oddati in da je davek plačan.
tara - 29.08.2018 - 09:27
če še niste nakazali najemnine, zakaj ste pa že plačali davek ?
x1x2x3 - 29.08.2018 - 10:49
Davek in oddaja obrazca se naredi istočasno z nakazilom neto najemnine.
Če ste rabili stroške za leto 2017 bi na podlagi pogodbe bruto znesek knjižili v stroške in zadevo na obveznostih ostane odprta.
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
tara - 29.08.2018 - 09:26
oddajte REK - dodajte prilogo z obrazložitvijo, da ste pozabili oddati in da je davek plačan.
tara - 29.08.2018 - 09:27
če še niste nakazali najemnine, zakaj ste pa že plačali davek ?
x1x2x3 - 29.08.2018 - 10:49
Davek in oddaja obrazca se naredi istočasno z nakazilom neto najemnine.
Če ste rabili stroške za leto 2017 bi na podlagi pogodbe bruto znesek knjižili v stroške in zadevo na obveznostih ostane odprta.