Ali je res, kot se šušlja, da bo izplačilo regresa po 1.8.2019 obdavčeno
Neža - 05.06.2019 - 12:26
Da bi spreminjali spet zakon? Ne bi rekla...To je baba čula, baba rekla... ;)
Tisti, ki imajo likvidnostne težave, lahko regres izplačajo do 1.novembra. To bi bilo pa res neumno in nepošteno, da bi potem tisti delavci, ki jim delodajalec ni izplačal regresa do 1.7.bili obdavčeni...
princesa - 06.06.2019 - 08:40
Mislim, da če likvidnost ne bo dokazana, pomeni obdavčitev.
B - 06.06.2019 - 09:52
Umirite žogico.
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Neža - 05.06.2019 - 12:26
Da bi spreminjali spet zakon? Ne bi rekla...To je baba čula, baba rekla... ;)
Tisti, ki imajo likvidnostne težave, lahko regres izplačajo do 1.novembra. To bi bilo pa res neumno in nepošteno, da bi potem tisti delavci, ki jim delodajalec ni izplačal regresa do 1.7.bili obdavčeni...
princesa - 06.06.2019 - 08:40
Mislim, da če likvidnost ne bo dokazana, pomeni obdavčitev.
B - 06.06.2019 - 09:52
Umirite žogico.