V podjetju niso izplacali celotnih plac. Izplacali so samo del o kot nekaksno akontacijo. Kako naj sedaj oddam tek obrazec?
Jo?i - 18.12.2019 - 17:13
Napravite REKe za celoten znesek, če vas ne dobijo. Pravilno bi bilo takrat narediti REK za tisti del, sedaj pa za drugi del in označiti kot 2.izplačilo.
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Jo?i - 18.12.2019 - 17:13
Napravite REKe za celoten znesek, če vas ne dobijo. Pravilno bi bilo takrat narediti REK za tisti del, sedaj pa za drugi del in označiti kot 2.izplačilo.