Zanima me ali ste opazili, da je mnenje oz. sodba, da bi morali tudi od nadur obračunavati dodatek za delovno dobo? Boste od sedaj to upoštevali?
petra - 03.03.2020 - 09:25
..boste poslala link, da vidimo celotno sodbo?
Maja - 05.03.2020 - 10:50
Objavljeno v Delodajalcu 2020/03, Sodba Vrhovnega sodišča VIII lps 72/2019. Mi obračunavamo nadure 1,5 od osnovne plače, to bi bila velika sprememba in kar je še huje, pomeni da smo do sedaj delali narobe?
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
petra - 03.03.2020 - 09:25
..boste poslala link, da vidimo celotno sodbo?
Maja - 05.03.2020 - 10:50
Objavljeno v Delodajalcu 2020/03, Sodba Vrhovnega sodišča VIII lps 72/2019.
Mi obračunavamo nadure 1,5 od osnovne plače, to bi bila velika sprememba in kar je še huje, pomeni da smo do sedaj delali narobe?