Z obrazecm M-12 moramo prijaviti osebo, ki bo pri nas na usposabljanju v okviru javnega pobvabila zavoda za zaposlovanje , a mogoče kdo ve pod katero šifro naj bo prijava?
Maša - 08.11.2022 - 12:21
Kolikor vem, pri usposabljanju preko Zavoda za zaposlovanje prijava z M-12 obrazcem ni potrebna.
Simbi - 08.11.2022 - 16:23
Točno tako. Zato, ker je oseba na usposabljanju zavarovana za smrt in invalidnost in za to zavarovanje ni predvidena prijava z M obrazci, samo prispevek se plača + REK (ZRSZ ima na dokumentaciji povabila navodilo za delodajalce)
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Maša - 08.11.2022 - 12:21
Kolikor vem, pri usposabljanju preko Zavoda za zaposlovanje prijava z M-12 obrazcem ni potrebna.
Simbi - 08.11.2022 - 16:23
Točno tako.
Zato, ker je oseba na usposabljanju zavarovana za smrt in invalidnost in za to zavarovanje ni predvidena prijava z M obrazci, samo prispevek se plača + REK (ZRSZ ima na dokumentaciji povabila navodilo za delodajalce)