Podjetje ( zaposlen samo lastnik in hkrati direktor) zapira poslovanje. Ali je potrebno ob zakkjučku izplačati tudi odpravnino., oz., ali je to obvezno?
Jocad - 22.02.2024 - 05:20
Kot lastnik sam sebi ne izplačuje odpravnine.
tina - 22.02.2024 - 06:27
Izplača jo zaposlenemu, ki mu preneha delovno razmerje in ne lastniku. Zaposlen (tudi če je lastnik) ima vse pravice iz ZDR-1
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Jocad - 22.02.2024 - 05:20
Kot lastnik sam sebi ne izplačuje odpravnine.
tina - 22.02.2024 - 06:27
Izplača jo zaposlenemu, ki mu preneha delovno razmerje in ne lastniku. Zaposlen (tudi če je lastnik) ima vse pravice iz ZDR-1