Naslov teme: Kaj menite?
1716 30.05.2026 - 07:57h / Drugi davki in takse / Avtor: Zuzuzu / 739 / 4
Program za računovodenje. Se zelo na veliko reklamirajo. Kaj menite o tem. Ga mogoče uporabljate in kakšne so izkušnje?
pika - 01.06.2026 - 14:53
Aktivno nekaj dni....
Mislim si podobno kot o instant računovodjih, ki so bili še 14 dni nazaj frizerji, potem programerji, sedaj računovodje, čez 3 tedne bodo pa nohtke delali.
Barca - 02.06.2026 - 13:35
Naziv:DESOFT LTD
Naslov:85 GREAT PORTLAND STREET, W1W 7LT LONDON
Status:Pravna oseba
Ni zavezanec za DDV.
Davčna št.:77895169
Matična številka:
Datum registracije za DDV:
Šifra dejavnosti:62.900 (Druge z informacijsko tehnologijo in računalniškimi storitvami povezane dejavnosti)
Urad DURS:FU Nova Gorica
Silva - 09.06.2026 - 11:37
Pa malo tudi to ...
DOLŽNIK
DESOFT d.o.o. - V STEČAJU
Datum objave
24.11.2016. ob 12:34
Konec objave
ID: 3027090
Vrsta procesnega dejanja: sklep o začetku postopka
Vrsta dolžnika: DOO
Pravnoorganizacijska oblika: DOO
Matična številka: 6330878000
Davčna številka: SI 72706007
Opravilna številka: 4845/2016
živa - 10.06.2026 - 07:34
Me prav zanima kako lahko ena oseba programira pa je za zraven še strokovnjak za računovodstvo pa zakonodajo za DDV,plače, zaloge pa ne vem še kaj vse ...
Piše, da če imaš ta program, ne rabiš računovodje. Pri računovodstvu pa ne moreš kar nekaj s chat gpt naplozat in dat v uporabo podjetniku. Meni se zdi nedgovorno. Moje mnenje





