Naslov teme: eDavki - nedelovanje
1754 05.06.2026 - 08:36h / Ostalo / Avtor: Ell / 605 / 14
Poskušam oddati Rek obrazec, pa mi javlja, da za današnji datum izplačila vrsta dokumenta ni veljavna, pa je čisto navadni Rek za plačo?
S-orhidejca - 05.06.2026 - 08:50
ja, pri vseh s.p.-jih je tako
za d.o.o. pa normalno deluje
F.r.a.n.j.a - 05.06.2026 - 09:14
Jaz sem prisp. s.p. ( boleznine, invalidi...) lahko oddala, plačo, regres, najemnine z datumom 5.6.2026 pa ne. Tudi ročno ne gre. Imajo na Fursu probleme, pa nič ne javijo.
ivo - 05.06.2026 - 11:10
tudi mi ne moremo oddati rek za plačo pri sp
nobenega obvestila na e-davkih = odnos do nas uporabnikov
mi računovodje ne gremo na dopust in bomo čakali, da lahko oddamo :(
smo že klicali, a nimamo časa tako dolgo čakati ... smo pisali, pa še nobenega odgovora
živa - 05.06.2026 - 12:00
Sem vztrajala 45 minut v čakalni vrsti, bila sem tretja, nakar mi je odzivnik v angleščini povedal, da klic ni mogoč....ne vem no, kaj bi radi, da se nam vsem popolnoma odpelje...niti obvestila ni več vredno obesit na vstopno stran...groza!
Marino - 05.06.2026 - 12:25
Od včeraj dela nova vlada.
S-orhidejca - 05.06.2026 - 12:44
bolje rečene nedela :))
živa - 05.06.2026 - 13:04
bi rekla, da odhajajoča nagaja...
ika - 05.06.2026 - 12:53
gremo na dopust 1x na leto in bi radi oddali obrazce vnaprej - nobenega pojasnila, na tel. jih ne dobiš ... to se lahko dogaja le nam, saj smo potrpežljivi in vedno pripravljeni na spremembe
živa - 05.06.2026 - 13:01
Čudežno dela...
jaka - 05.06.2026 - 13:27
Končno.
Ni problem, da ne dela - lahko se zgodi,
je pa zelo narobe in problem, ker nič ne napišejo - tudi naš čas in živci so nekaj vredni, mar ne?
ANJA - 06.06.2026 - 07:23
saj je bilo ves dan rdeče opozorilo zgoraj, da je možnost nedelovanja
jaka - 08.06.2026 - 11:50
Ves dan? Za dopoldan ni nič pisalo, le za popoldan ...
Lepo, da jih zagovarjate.
Ta tema se ne bi odprla, če bi vaša trditev držala.
Zato pa delajo tako, ker imamo res brezmejno potrpežljivost in toleranco.
ANJA - 08.06.2026 - 17:41
O četrtka 04/06 popoldan je bilo na osnovni strani rdeče opozorilo, da v petek kaj nebi delovalo.- nič ne zagovarjam.
živa - 08.06.2026 - 18:27
Oj Anja, pa zelo zagovarjate....opozorilo je bilo za četrtek popoldan in ne petek in med obrazci ni bilo navedenih REK-O obrazcev. Sigurno tokrat niso nič obvestili, je pa zdaj obvestilo o nedelovanju, ter, da so v petek uredili.





