krpan in druščina postani član

Naslov teme: OBRAČUN PLAČE - PANTHEON

1759  05.06.2026 - 13:17h / Dohodnina / Avtor: Katja / 492 / 5

Pozdravljeni, prosila bi vas, če mi zna kdo povedati, kako naj si v pantheonu nastavim plačo, da bi mi obračunal večji procent dohodnine, rada bi da se več odteguje, ker moram vsako leto plačevati dohodnino? Hvala v naprej

Ana - 05.06.2026 - 14:38

Lestvica je kakrsna je.

Katja - 05.06.2026 - 14:58

Vem, da je lestvica, kakršna je, vem pa, da se lahko procent spremeni, če kdo prakticira v to smer, naj lepo prosim napiše.
Hvala.

i.h. - 06.06.2026 - 19:39

Katja, pokličite podporo za Pantheon, oni bodo vedeli kako je s tem...

Lola - 08.06.2026 - 11:27

Jaz operiram  z gumbi "Način izračuna osnove za dohodnino in davek" na "Šifrantu vrst dokumenta"...
 

KATJA - 10.06.2026 - 08:46

Lola, sam to velja za vse zaposlene, jaz bi pa potrebovala samo za enega zaposlenega.