Naslov teme: Izpiski iz OTP
1762 05.06.2026 - 18:09h / Ostalo / Avtor: Teja / 801 / 9
Jezi me ker moram printati vsak izpisek posebej, na banki DBS označiš vse izp. ki jih hočeš printati, naredi se ena datoteka
in kliknem na njo in se printajo vsi izpiski na enkrat.
Pri OTP se pa zveličaš vsak izpisek posebej, razen če je še kakšnen drugačen način, če je mi prosim napišite kako vi printate.
Hvala in lp !
Polona - 05.06.2026 - 20:43
Printam vsakega posebej
Irena - 06.06.2026 - 09:07
Uporabljam Hal eBank, kjer vse izpiske različnih bank označim, izvozim v xml, pdf ali vse natisnem. Druge app ne uporabljam
Špela - 06.06.2026 - 19:32
Kdo pa sploh še tiska izpiske? A ni škoda papirja? Sej so elektronski, pa uvoz v računovodske programe :)
pika - 08.06.2026 - 07:04
Naš direktor želi vse na papirju !!!
Jasna - 08.06.2026 - 10:09
Imate možnost izpisa posamezno ali pa za obdobje od-do xml in pdf, si shranete in potemo lahko v enem natisnete ali pča uvozite.
kamenček - 09.06.2026 - 07:12
Ali prosim poveste, kje je ta verzija, da lahko natisneš za obdobje.
Olmek - 09.06.2026 - 08:43
Promet
Izpiski
Prilivi tujina
Potrdila SWIFT
Podrobnosti
09.03.2026 - 09.06.2026
Datum izpiska
Stolpci
Izvozi Izvoz več izpiskov PDF Število in seštevek
Xxx - 09.06.2026 - 12:28
Izvozis lahko več izpiskov, ampak potem printas vsakega posebej.
kamenček - 09.06.2026 - 13:24
jaz si pomagam tako, da grem na promet in tam izberem obdobje od 1. do zadnjega v mesecu - to prenesem v excel in nato seštejem. sprintam pa samo 1. in zadnji izpisek v mesecu, da imam stanje.



