Naslov teme: SUM UP
1850 23.06.2026 - 07:34h / Ostalo / Avtor: Katarina / 337 / 2
Zdravo,
zanima me, če knjižite ta dokument ''POROČILO O IZPLAČILIH'', a je še kakšen drug ključen dokument?
Najbrž gre pod 41 - Pridobitve blaga in storitev znotraj skupnosti
Potem pa oproščene pridobitve storitev.
Mislim pravilno?
Hvala za vsakršnokoli pomoč in mnenje.
Hvala.
zanima me, če knjižite ta dokument ''POROČILO O IZPLAČILIH'', a je še kakšen drug ključen dokument?
Najbrž gre pod 41 - Pridobitve blaga in storitev znotraj skupnosti
Potem pa oproščene pridobitve storitev.
Mislim pravilno?
Hvala za vsakršnokoli pomoč in mnenje.
Hvala.
Nera - 23.06.2026 - 08:28
dobimo mesečni račun in tega knjžimo
Katarina - 23.06.2026 - 14:27
Nera,
pa ga knjižite po istem principu, kot sem napisala.
Mi smo nastavili tedensko izplačilo, ker imam pri drugem POS terminalu isto.





