Naslov teme: Regres, solidarnostna pomoč v primeru smrti
1857 24.06.2026 - 08:36h / Dohodnina / Avtor: TB / 79 / 0
Prosim za info. za pravilno obravnavo preveč izplačanega regresa ter izplačilo solidarnostne pomoči zaradi smrti zaposlenega. Družba je izplačala regres v višini neobdavčenega regresa. Kako je v primeru smrti zaposlenega. Vračila preveč plačanega regresa ne bo. Ali je potrebno preveč plčan regres oprispeviti, če ja kako se opravi popravek na REK obrazcu?
Izplačilo solidarnostne pomoči bo družba opravila pri zadnji plači in sicer do višine neobdavčene. Zanima me kako poročati v rek-1 in v I-reku katere šifre uporabiti, če bo le ta izplačana skupaj z zadnjo plačo? Hvala
Izplačilo solidarnostne pomoči bo družba opravila pri zadnji plači in sicer do višine neobdavčene. Zanima me kako poročati v rek-1 in v I-reku katere šifre uporabiti, če bo le ta izplačana skupaj z zadnjo plačo? Hvala
Bodite prvi, ki bo komentiral.





