Naslov teme: Izplačilo dobička lastniku
1860 24.06.2026 - 12:16h / DDPO / Avtor: sonja / 102 / 4
Prosim za pomoč.
Lastnik družbe d.o.o. je 75% , ostalih 25% pa je lastnik družba sama (LD).
Izplačal bi si celoten znesek dobička, se pravi 100%.
Ali je tu posebnost zaradi lastnega deleža?
hvala lepa.
Lastnik družbe d.o.o. je 75% , ostalih 25% pa je lastnik družba sama (LD).
Izplačal bi si celoten znesek dobička, se pravi 100%.
Ali je tu posebnost zaradi lastnega deleža?
hvala lepa.
sonja - 24.06.2026 - 12:54
sem našla.... lahko samo 75%
x - 24.06.2026 - 13:08
Kje ste to našli? Lahko prosim povezavo.
sonja - 24.06.2026 - 13:27
razen če se spremeni družbena pogodba oz. statut..... komplicirano
Simbi - 24.06.2026 - 13:38
sledim debati....





