Ali gre delo študentov v knjigo za DDV ali ne. Vsem hvala za odgovor.
Suzi - 20.05.2003 - 16:26
Ne - neobdavčeno!
maca - 20.05.2003 - 16:38
Delo študentov ne, dajatve + DDV pa!
Suzi - 20.05.2003 - 16:44
Prav pa še natančneje: Koncesijska dajatev po koncesijski pogodbi v višini 10% od študentskega dela in 20%DDV v knjigo, samam vrednost študentskega dela ne, zavarovanje - oproščeno; :)) Johanca kaj pravite - kako enostavno knjižiti?
Matjaž K - 20.05.2003 - 17:11
Enostavno? V KPO, he he.
Dvostavno pa v GK+dnevnik.
Suzi - 20.05.2003 - 17:13
Matjaž - pa DDv storitev servisa?
Matjaž K - 20.05.2003 - 17:22
Predlagana rešitev:
160 - DDV 418 - delo študenta 419 - 10% koncesijska dajatev 220 - obveznost do ŠS
Matjaž K - 20.05.2003 - 17:23
A, ja.
Pa pri nekaterih programih pomeni taka knjižba "fajn" zajebancijo (če so konti GK vezani na DDV evidence-potem je treba ločevati osnove, da se P-RAČ prav izpiše, samo potem pa je "štala" na SaK)
Igor - 20.05.2003 - 17:52
Kaj pa pavšal za IPZ 526,00 SIT
Matjaž K - 20.05.2003 - 18:06
Tut na 418.
Johana - 20.05.2003 - 18:21
Suzi, oblub, da mi ne boš več Johanca rekla, ker sem big girl.
Suzi - 21.05.2003 - 08:07
Johana častna pionirska ne bom več, ampak tamočn strup je ponavadi v malih flaškah
Suzi - 21.05.2003 - 11:29
Pavšal je 565 SIT
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Suzi - 20.05.2003 - 16:26
Ne - neobdavčeno!
maca - 20.05.2003 - 16:38
Delo študentov ne, dajatve + DDV pa!
Suzi - 20.05.2003 - 16:44
Prav pa še natančneje: Koncesijska dajatev po koncesijski pogodbi v višini 10% od študentskega dela in 20%DDV v knjigo, samam vrednost študentskega dela ne, zavarovanje - oproščeno; :)) Johanca kaj pravite - kako enostavno knjižiti?
Matjaž K - 20.05.2003 - 17:11
Enostavno? V KPO, he he.
Dvostavno pa v GK+dnevnik.
Suzi - 20.05.2003 - 17:13
Matjaž - pa DDv storitev servisa?
Matjaž K - 20.05.2003 - 17:22
Predlagana rešitev:
160 - DDV
418 - delo študenta
419 - 10% koncesijska dajatev
220 - obveznost do ŠS
Matjaž K - 20.05.2003 - 17:23
A, ja.
Pa pri nekaterih programih pomeni taka knjižba "fajn" zajebancijo (če so konti GK vezani na DDV evidence-potem je treba ločevati osnove, da se P-RAČ prav izpiše, samo potem pa je "štala" na SaK)
Igor - 20.05.2003 - 17:52
Kaj pa pavšal za IPZ 526,00 SIT
Matjaž K - 20.05.2003 - 18:06
Tut na 418.
Johana - 20.05.2003 - 18:21
Suzi, oblub, da mi ne boš več Johanca rekla, ker sem big girl.
Suzi - 21.05.2003 - 08:07
Johana častna pionirska ne bom več, ampak tamočn strup je ponavadi v malih flaškah
Suzi - 21.05.2003 - 11:29
Pavšal je 565 SIT