Ali je potrebno obračunati delavcu ravno toliko kolikor se refundira ali lahko dobi on več oz. manj ne glede koliko se refundira?
zali - 02.03.2004 - 13:23
¸Kar se refundacije tiče ti drugače ne bo šla skozi, če ne bo prav obračunana, ne vem kaj bi mu pa še ti dala zraven, saj mu lahko ampak refundirano ne bo. lp
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
zali - 02.03.2004 - 13:23
¸Kar se refundacije tiče ti drugače ne bo šla skozi, če ne bo prav obračunana, ne vem kaj bi mu pa še ti dala zraven, saj mu lahko ampak refundirano ne bo.
lp