| Naslov teme | Zadnji komentar | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 562 "Hir aj kam hir aj go" - afterparty reloaded | 1591 | 4 | 23.01.2013 - 10:35 / Matjaž K | ||
| 5351 Poslovanje podjetja brez.... | 1213 | 4 | 11.10.2013 - 20:31 / 00 | ||
| 28 Kaj moramo izročiti delavcu ob koncu delovnega razmerja? | 2955 | 4 | 04.01.2013 - 07:59 / MINKA | ||
| 2499 Kako "uvoziti" virmane v Proklik? | 1823 | 4 | 12.04.2013 - 11:16 / Vanja | ||
| 5828 stavbno zemljišče | 1314 | 4 | 12.11.2013 - 08:42 / isabella | ||
| 2684 še en gradbenik stečaj | 1421 | 4 | 23.04.2013 - 09:36 / Martin Krpan | ||
| 1696 Nega otroka in s.p. | 1121 | 4 | 07.03.2013 - 12:42 / p.š. | ||
| 6022 Nakazilo plače delavca na drug TRR? | 4031 | 4 | 18.11.2013 - 08:02 / Mica Repica | ||
| 3382 nakup opreme od fizične osebe. | 1542 | 4 | 07.06.2013 - 00:15 / FRANJA | ||
| 1211 ali imam kot redno zaposlen tujec tudi pravico do VDČ | 812 | 4 | 18.02.2013 - 08:37 / Martin Krpan | ||
|
|||||
| 4892 odkup lastnega deleža | 1656 | 4 | 17.09.2013 - 10:14 / 00 | ||
| 5999 politiki - miljavžnkrat vam NE hvala | 1389 | 4 | 16.11.2013 - 17:13 / Klepetalka | ||
| 628 REK-2 (sejnina - šifra) | 1762 | 4 | 24.01.2013 - 15:10 / cah | ||
| 4581 vstopnina | 710 | 4 | 29.08.2013 - 14:34 / tara | ||
| 5926 Spoštovani davkoplačevalci! Hvala! 100x hvala! | 1306 | 4 | 13.11.2013 - 19:35 / cah | ||
| 2794 pozabila oddati na durs za s.p. | 1253 | 4 | 29.04.2013 - 20:45 / Tanja | ||
| 4778 Spor z delodajalcem | 1233 | 4 | 12.09.2013 - 10:52 / pic | ||
| 76 REK-2 | 2330 | 4 | 05.01.2013 - 11:28 / 00 | ||
| 3999 Obvezni elemnti na gotovinskem računu | 2246 | 4 | 14.07.2013 - 13:27 / ? | ||
| 287 Kako do operativnega leasinga? | 1266 | 4 | 14.01.2013 - 15:10 / beti | ||