Kateri člen navedemo, če je blago izvoženo izven skupnosti iz carinskega skladišča. Torej blago, ki ni prestopilo slovenske meje.
Aka - 17.05.2004 - 07:40
Po mojem ni treba pisati klavzule, ker blago ni sproščeno v prost promet v RS. Člen, ki bi ga navedli bi bil eventuelno 3. člen ZDDV. Vendar na računu je treba pisati smo klavzule za oproščen promet. Ta promet pa je neobdavčljiv. Kaj pa mislite ostali?
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Aka - 17.05.2004 - 07:40
Po mojem ni treba pisati klavzule, ker blago ni sproščeno v prost promet v RS. Člen, ki bi ga navedli bi bil eventuelno 3. člen ZDDV. Vendar na računu je treba pisati smo klavzule za oproščen promet. Ta promet pa je neobdavčljiv.
Kaj pa mislite ostali?