Bankam oddajamo prostore za bankomate. Ali je to najem (2.točka prvega odstavka 27.čl. ZDDV - oproščeno) ali je to uporaba z 20 % DDV?
kratki - 28.06.2004 - 18:50
Jaz pravim, da je to uporaba.
mary - 29.06.2004 - 07:35
Tudi mi smatramo , da je to uporaba, bankam od 1.5.04 zaračunavamo uporabo z 20% DDV. So protestirali, vendar jim še ni uspelo pridobiti drugačnega mnenja.
neny - 29.06.2004 - 10:09
Banke itak vedno težijo, tudi nas so hoteli prepričat, da je uporaba sejne sobe za dva dni najem brez DDV. Haaaloooo!!!
- 29.06.2004 - 10:12
UPORABA
Ros - 29.06.2004 - 11:59
Da, uporaba.
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
kratki - 28.06.2004 - 18:50
Jaz pravim, da je to uporaba.
mary - 29.06.2004 - 07:35
Tudi mi smatramo , da je to uporaba, bankam od 1.5.04 zaračunavamo uporabo z 20% DDV. So protestirali, vendar jim še ni uspelo pridobiti drugačnega mnenja.
neny - 29.06.2004 - 10:09
Banke itak vedno težijo, tudi nas so hoteli prepričat, da je uporaba sejne sobe za dva dni najem brez DDV. Haaaloooo!!!
- 29.06.2004 - 10:12
UPORABA
Ros - 29.06.2004 - 11:59
Da, uporaba.