Šele takrat odbijati DDV? Pa to smo imeli do 31.5.04. In naj se grejo solit. Krpan, ali si na tekočem s tem?
Marija - 08.10.2004 - 10:26
Še to: če to pomeni, da moramo imeti račun v rokah do oddaje obračuna DDv za pretekli mesec, potem to še vedno ne pomeni prevelike revolucije. Ali pa res ne vem več, kako si to razlagati. Upam, da nisem že preveč v odklopu.
Besna - 09.10.2004 - 07:40
Ne sekiraj se, saj veš, da se na vse navadimo.
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
Marija - 08.10.2004 - 10:26
Še to: če to pomeni, da moramo imeti račun v rokah do oddaje obračuna DDv za pretekli mesec, potem to še vedno ne pomeni prevelike revolucije. Ali pa res ne vem več, kako si to razlagati. Upam, da nisem že preveč v odklopu.
Besna - 09.10.2004 - 07:40
Ne sekiraj se, saj veš, da se na vse navadimo.