Ali že kdo razmišlja, kakšno izjavo mora podati delavec, ki bo letno uveljavljal olajšavo za vzdrževane družinske člane?
SONJA - 26.11.2004 - 06:19
Obrazec,ki ga bodo obvezno morali v službi oddati vsi zaposleni, bo v mesecu decembru objavil Minister za finance v uradnem listu.
maja2 - 26.11.2004 - 07:16
mi imamo že več let pripravljen svoj obrazec v smislu "izjavljam, da uveljavljam olajšavo za naslednje vzdrževane družinske člane ........., olajšavo uveljavljam smo jaz"
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
SONJA - 26.11.2004 - 06:19
Obrazec,ki ga bodo obvezno morali v službi oddati vsi zaposleni, bo v mesecu decembru objavil Minister za finance v uradnem listu.
maja2 - 26.11.2004 - 07:16
mi imamo že več let pripravljen svoj obrazec v smislu "izjavljam, da uveljavljam olajšavo za naslednje vzdrževane družinske člane ........., olajšavo uveljavljam smo jaz"