Lepo prosim, ali še vedno velja, da je delavec upravičen do 70 % nadomestila osebnega dohodka, če ja zaradi pomanjkanja dela doma?
sara - 17.02.2005 - 13:10
če velja panožna pogodba ,da
levček - 17.02.2005 - 13:26
Smo iz lesne branže in vem, da je potekla z 31.12.2004 in še ni podaljšana.
TANJA - 18.02.2005 - 08:35
obveznost delodajalca je, da delavcu zagotavlja delo. Zato ni več inštituta čakanja na delo. Če je delavec doma, dobi vseeno 100% plačo.Glej zakon o delovnih razmerjih, ki zagotavlja minimum pravic in nobena KP ne more it pod to. Drugo pa je resnični svet
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
sara - 17.02.2005 - 13:10
če velja panožna pogodba ,da
levček - 17.02.2005 - 13:26
Smo iz lesne branže in vem, da je potekla z 31.12.2004 in še ni podaljšana.
TANJA - 18.02.2005 - 08:35
obveznost delodajalca je, da delavcu zagotavlja delo. Zato ni več inštituta čakanja na delo. Če je delavec doma, dobi vseeno 100% plačo.Glej zakon o delovnih razmerjih, ki zagotavlja minimum pravic in nobena KP ne more it pod to.
Drugo pa je resnični svet