Ali se pod plačan prispevek v stolpec 9 vpisuje tudi plačan prispevek za zdravstveno zavarovanje do minimalne plače?
martina - 21.04.2005 - 12:13
Vpišejo se VSI plačani prispevki za ZPIZ
zali - 21.04.2005 - 12:30
da da
A. - 21.04.2005 - 13:21
Torej se vpiše tudi plačan prispevek od bonite? Hvala
Darči - 21.04.2005 - 15:02
Vpišeta se samo oba prispevka (delavca in delodajalca) za SPIZ, torej 8,85 in 15.5%. In če je razlaga kolone 9 (med drugim)"...tudi od tistih prejemkov,ki v skladu z 42.čl.ZPIZ-1 niso vštevni v pokojninsko osnovo...",potem je verjetno s tem mišljeno, da tudi prispevki od bonitet.
Taša - 22.04.2005 - 07:06
Prispevki od bonitet in stimulacij ne!
Ataja - 22.04.2005 - 08:17
Poklicala sem na SPIZ in so rekli, da gredo vsi plačani prispevki, tudi od bonitet.
A. - 22.04.2005 - 10:34
Tako je. Tudi jaz sem poklicala na SPIZ in so mi dali enak odgovor. lp
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
martina - 21.04.2005 - 12:13
Vpišejo se VSI plačani prispevki za ZPIZ
zali - 21.04.2005 - 12:30
da da
A. - 21.04.2005 - 13:21
Torej se vpiše tudi plačan prispevek od bonite?
Hvala
Darči - 21.04.2005 - 15:02
Vpišeta se samo oba prispevka (delavca in delodajalca) za SPIZ, torej 8,85 in 15.5%. In če je razlaga kolone 9 (med drugim)"...tudi od tistih prejemkov,ki v skladu z 42.čl.ZPIZ-1 niso vštevni v pokojninsko osnovo...",potem je verjetno s tem mišljeno, da tudi prispevki od bonitet.
Taša - 22.04.2005 - 07:06
Prispevki od bonitet in stimulacij ne!
Ataja - 22.04.2005 - 08:17
Poklicala sem na SPIZ in so rekli, da gredo vsi plačani prispevki, tudi od bonitet.
A. - 22.04.2005 - 10:34
Tako je. Tudi jaz sem poklicala na SPIZ in so mi dali enak odgovor.
lp