Ali je kakšna sprememba pri izplačilu sejnin in kateri REk je treba oddati? Hvala vsem!
dolly - 18.05.2005 - 10:55
REK-1d , če ni vaš delavec (10% normirani stroški, 25% dohodnina, 6% ZPIZ) če izplačujete poleg sejnine tudi prevoz, ga je treba obrutiti in prišteti k sejnini.
REK-1, če je vaš delavec, vsi prispevki I. in II. bt. in dohodnina, ni davka na izplačane plače) lep pozdrav
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
dolly - 18.05.2005 - 10:55
REK-1d , če ni vaš delavec (10% normirani stroški, 25% dohodnina, 6% ZPIZ)
če izplačujete poleg sejnine tudi prevoz, ga je treba obrutiti in prišteti k sejnini.
REK-1, če je vaš delavec, vsi prispevki I. in II. bt. in dohodnina, ni davka na izplačane plače)
lep pozdrav