Izdati moramo dobropis za blago, ki je bilo leta 2001 prodano z 19% DDV-jem. Kaj je v tem primeru z DDV-jem?
B - 17.04.2007 - 14:06
Dobropis izdaš z 19% DDV. Mi ga ne moremo izdati preko sistema, zato to naredimo ročno.
p.š. - 17.04.2007 - 14:18
Ne bom sicer trdila ( ker letos priloge k obrazcu DDV-O niso več obvezne ), ampak menim, da bi bilo dobro spisati ob oddaji DDV-O tudi pojasnilo, v kolikšnem znesku je 19% DDV vključen pod zaporedno št.32 ( drugače preračun osnove ne bo O.K.).
lp
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
B - 17.04.2007 - 14:06
Dobropis izdaš z 19% DDV. Mi ga ne moremo izdati preko sistema, zato to naredimo ročno.
p.š. - 17.04.2007 - 14:18
Ne bom sicer trdila ( ker letos priloge k obrazcu DDV-O niso več obvezne ), ampak menim, da bi bilo dobro spisati ob oddaji DDV-O tudi pojasnilo, v kolikšnem znesku je 19% DDV vključen pod zaporedno št.32 ( drugače preračun osnove ne bo O.K.).
lp