Podjetje (s.p.) je izdalo nekaj vrednostnih bonov, pod kaj naj jih vpisem v KPO (Knjiga Prih. in Odh.)???
kratki - 12.09.2001 - 12:52
Nikamor.
sp - 12.09.2001 - 13:36
Nekam se mora, saj je to odhodek, ali ne?
STARI POŠTAR - 12.09.2001 - 22:43
In kje najti promet storitve ali blaga?
mimi - 13.09.2001 - 07:12
Vrednostni bon je plačilno sredstvo. Ko bo bon vnovčen, bo opravljen promet blaga ali storitev.
ANTIBRDAVS - 13.09.2001 - 08:36
Če si denar naložil v banko, nisi ustvaril prometa. In če si z denarjem kupil bone, tudi nisi ustvaril prometa. Boš pač na aktivi namesto denarja imel bone.
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
DDV kalkulator
Hiter, enostaven izračun Cene brez DDV ali Cene z DDV za poljubno stopnjo DDV. Davkoplacevalci.com
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
kratki - 12.09.2001 - 12:52
Nikamor.
sp - 12.09.2001 - 13:36
Nekam se mora, saj je to odhodek, ali ne?
STARI POŠTAR - 12.09.2001 - 22:43
In kje najti promet storitve ali blaga?
mimi - 13.09.2001 - 07:12
Vrednostni bon je plačilno sredstvo. Ko bo bon vnovčen, bo opravljen promet blaga ali storitev.
ANTIBRDAVS - 13.09.2001 - 08:36
Če si denar naložil v banko, nisi ustvaril prometa. In če si z denarjem kupil bone, tudi nisi ustvaril prometa. Boš pač na aktivi namesto denarja imel bone.