Zanima me ali je kdo od vas delal dokapitalizacijo, koliko so stroški ali se to sploh splača.
Hvala za odgovore!
igor - 19.02.2008 - 14:25
Stroški so malo odvisni od ozadja (eden ali več družbenikov), ali se to splača je pa malo nenavadna dilema (najbrž že morate vedeti, zakaj bi sploh delali dokapitalizacijo). Stroški skupaj pa so najmanj 390,00 EUR.
Upokojensko delo po ZUTD-A/B
Izračunaj svoj dohodek - obračun začasnega ali občasnega dela upokojencev. Davkoplacevalci.com
Krpan računa na prste
Izračunaj svoj dohodek - Cesarju pa le kar je cesarjevega. Davkoplacevalci.com
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
igor - 19.02.2008 - 14:25
Stroški so malo odvisni od ozadja (eden ali več družbenikov), ali se to splača je pa malo nenavadna dilema (najbrž že morate vedeti, zakaj bi sploh delali dokapitalizacijo). Stroški skupaj pa so najmanj 390,00 EUR.