Zanima me, ali je davčno priznan strošek razlika med kilometrino po uredbi (0,29 ) in povračilom kilometrine 30% 95-oktanskega goriva?? Hvala za odgovore.
p.š. - 07.03.2008 - 11:01
Davčno priznan je strošek do višine po uredbi. Lahko pa izplačate več in za razliko nad uredbo obračunavate zaposlenemu boniteto. Tudi na tak način vam višji znesek , kot je po uredbi , predstavlja davčno priznan strošek. lp
TWIN - 07.03.2008 - 11:47
Hvala p.š.! In kaj pomeni iz vidika davčno priznanega stroška za prejet račun, na katerem je obračunana kilometrina nad uredbo?
Klukec - 07.03.2008 - 12:28
p.š - od kdaj pa je denar boniteta??? ("izplačate več in obračunate boniteto")
Zanesljive davčne rešitve
Ravnovesje znanja in izkušenj - pravi partner za vse davčne izzive. Bilans.si
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
p.š. - 07.03.2008 - 11:01
Davčno priznan je strošek do višine po uredbi.
Lahko pa izplačate več in za razliko nad uredbo obračunavate zaposlenemu boniteto. Tudi na tak način vam višji znesek , kot je po uredbi , predstavlja davčno priznan strošek.
lp
TWIN - 07.03.2008 - 11:47
Hvala p.š.! In kaj pomeni iz vidika davčno priznanega stroška za prejet račun, na katerem je obračunana kilometrina nad uredbo?
Klukec - 07.03.2008 - 12:28
p.š - od kdaj pa je denar boniteta??? ("izplačate več in obračunate boniteto")