Vsem davkoplačevalkam želim vesel praznik in čim manj problemov z davkoplačevalci.
Pa lep vikend.
p.š. - 08.03.2008 - 14:29
Hvala lepa za voščilo - se beremo za mučenike :) !
lp
TITA2 - 08.03.2008 - 14:37
Hvala realjaz - si pa res ta pravi moški! Lep dan tudi tebi v krogu tvojih najdražjih dam! LP-TITA2
FRANJA - 08.03.2008 - 18:11
Hvala za lepe želje. Če bi z vsemi imela tako malo problemov kot z vami prijaznimi davkoplačevalci(hvala, ste mi v veliko pomoč ),bi sedaj sedela v kakšni prijazni gostilnici ob dobri hrani in kazarčku dobre kapljice. Lp
040 družbeniki
Izračunaj neto dohodka in dajatev pri družbeniku poslovodji. KRPAN RAČUNA NA PRSTE
Študentsko delo do in od 01.02.2015 naprej
Izračunaj svoj dohodek - obračun študentskega dela. Davkoplacevalci.com
Davčne knjige v elektronski obliki!
Edina slovenska davčna knjižnica v elektronski obliki. e-DELUX knjige
p.š. - 08.03.2008 - 14:29
Hvala lepa za voščilo - se beremo za mučenike :) !
lp
TITA2 - 08.03.2008 - 14:37
Hvala realjaz - si pa res ta pravi moški! Lep dan tudi tebi v krogu tvojih najdražjih dam! LP-TITA2
FRANJA - 08.03.2008 - 18:11
Hvala za lepe želje.
Če bi z vsemi imela tako malo problemov kot z vami prijaznimi davkoplačevalci(hvala, ste mi v veliko pomoč ),bi sedaj sedela v kakšni prijazni gostilnici ob dobri hrani in kazarčku dobre kapljice.
Lp